Najczęściej kupowane

Widok:

Pokazuje 1 - 24 z 1162 elementów
  • Cena dotyczy ok. 0,5 kg produktu, jeśli chcesz zamówić więcej wystarczy wpisać mnożnik w rubryce "Ilość". Np. wpisanie cyfry 4 oznaczać będzie 4 x 0,5 kg, czyli 2 kg produktu.

    0,99 zł
    W magazynie
  • Cena dotyczy ok. 600-700 g produktu, jeśli chcesz zamówić więcej wystarczy wpisać mnożnik w rubryce "Ilość". Np. wpisanie cyfry 2 oznaczać będzie 2 x 0,6 kg, czyli 1,2 kg produktu.

    2,49 zł
    W magazynie
  • Bułka poznańska 100g z Piekarni Rogal  Skład:  Mąka pszenna 500, mąka pszenna 650, woda, drożdże, sól.

    1,09 zł
    W magazynie
  • Bułka kajzerka 100g z Piekarni Rogal  Skład:  Mąka pszenna 500, mąka pszenna 650, woda, drożdże, sól.

    0,89 zł
    W magazynie
  • Cena dotyczy 1 sztuki, jeśli chcesz zamówić więcej wystarczy wpisać mnożnik w rubryce "Ilość". Np. wpisanie cyfry 2 oznaczać będzie otrzymanie 2 melonów.

    4,19 zł
    W magazynie
  • Cena dotyczy 1 sztuki, jeśli chcesz zamówić więcej wystarczy wpisać mnożnik w rubryce "Ilość". Np. wpisanie cyfry 2 oznaczać będzie otrzymanie 2 sztuk produktu.

    3,49 zł
    W magazynie
  • Cena dotyczy ok. 1,0 kg produktu, jeśli chcesz zamówić więcej wystarczy wpisać mnożnik w rubryce "Ilość". Np. wpisanie cyfry 2 oznaczać będzie 2 x 1,0 kg, czyli 2 kg produktu.

    6,99 zł
    W magazynie
  • Produkt otrzymany w wyniku fermentacji mleka z użyciem charakterystycznej mikroflory jogurtowejZnakomity do zużycia bezpośredniego jak i na śniadania, do płatków i różnorodnych sałatek. Składniki: mleko, szczepy bakterii mleczarskich, jogurtowych.

    1,69 zł
    W magazynie
  • Cena dotyczy 0,5 kg produktu, jeśli chcesz zamówić więcej wystarczy wpisać mnożnik w rubryce "Ilość". Np. wpisanie cyfry 4 oznaczać będzie 4 x 0,5 kg, czyli 2 kg produktu.

    1,59 zł
    W magazynie
  • Gwarantujemy dostępność tego rodzaju produktu przy zamówieniach do godziny 16.00 dnia poprzedzającego dzień dostawy. Po tym terminie, postaramy się zrealizować zamówienie, ale istnieje możliwość, że zadzwonimy rano w sprawie wymiany produktu na inny. Pączek z marmoladą 100g z Piekarni Rogal Skład:  Mąka pszenna typ 500, woda, tłuszcz, cukier, drożdże,...

    2,29 zł
    W magazynie
  • Cena dotyczy 0,5 kg produktu, jeśli chcesz zamówić więcej wystarczy wpisać mnożnik w rubryce "Ilość". Np. wpisanie cyfry 4 oznaczać będzie 4 x 0,5 kg, czyli 2 kg produktu.

    4,99 zł
    W magazynie
  • Jaja z wolnego wybiegu typu „1” – są to jaja kur mogących poruszać się swobodnie po terenie, ale ich pożywienie nie podlega ścisłej kontroli pod kątem ekologicznego pochodzenia.

    9,99 zł
    W magazynie
  • Cena dotyczy 1 sztuki, jeśli chcesz zamówić więcej wystarczy wpisać mnożnik w rubryce "Ilość". Np. wpisanie cyfry 2 oznaczać będzie otrzymanie 2 sztuk produktu.

    4,89 zł
    W magazynie
  • Gwarantujemy dostępność tego rodzaju pieczywa przy zamówieniach do godziny 18.00 dnia poprzedzającego dzień dostawy. Po tym terminie, postaramy się zrealizować zamówienie, ale istnieje możliwość, że zadzwonimy rano w sprawie wymiany pieczywa na inne. 

    1,09 zł
    W magazynie
  • Cena dotyczy ok. 0,6 kg produktu, jeśli chcesz zamówić więcej wystarczy wpisać mnożnik w rubryce "Ilość". Np. wpisanie cyfry 4 oznaczać będzie 4 x 0,6 kg, czyli 2,4 kg produktu.

    4,99 zł
    W magazynie
  • Cena dotyczy 1 sztuki, jeśli chcesz zamówić więcej wystarczy wpisać mnożnik w rubryce "Ilość". Np. wpisanie cyfry 2 oznaczać będzie otrzymanie 2 sztuk produktu.

    2,89 zł
    W magazynie
  • Mleko poddawane jest procesowi pasteryzacji, a następnie odwirowaniu na wirówce, gdzie otrzymujemy śmietankę, a z niej, w wyniku procesu zmaślania - masło. Zmaślanie odbywa się w sposób tradycyjny w masielnicy.

    6,49 zł
    W magazynie
  • Cena dotyczy ok. 0,5 kg produktu, jeśli chcesz zamówić więcej wystarczy wpisać mnożnik w rubryce "Ilość". Np. wpisanie cyfry 4 oznaczać będzie 4 x 0,5 kg, czyli 2 kg produktu.

    4,49 zł
    W magazynie
  • Cena dotyczy 0,65 kg produktu, jeśli chcesz zamówić więcej wystarczy wpisać mnożnik w rubryce "Ilość". Np. wpisanie cyfry 2 oznaczać będzie 2 x 0,65 kg, czyli 1,3 kg produktu.

    1,59 zł
    W magazynie
  • Cena dotyczy 1 sztuki, jeśli chcesz zamówić więcej wystarczy wpisać mnożnik w rubryce "Ilość". Np. wpisanie cyfry 2 oznaczać będzie otrzymanie 2 sztuk produktu.

    2,39 zł
    W magazynie
  • Cena dotyczy 1 sztuki, jeśli chcesz zamówić więcej wystarczy wpisać mnożnik w rubryce "Ilość". Np. wpisanie cyfry 2 oznaczać będzie otrzymanie 2 sztuk produktu.

    2,29 zł
    W magazynie
  • Chleb razowy ze słonecznikiem 500g z Piekarni Rogal  Skład:  Mąka żytnia 2000, mąka żytnia 580, woda, słonecznik łamany, drożdże, sól. 

    3,29 zł
    W magazynie
Pokazuje 1 - 24 z 1162 elementów