Kategorie

Czym jest Galanta Siata?

Galanta siata, to nowoczesne podejście do internetowych zakupów spożywczych zachowujące klimat i jakość lokalnych ryneczków połączonych z prostym  sposobem zamawiania i szybką dostawą własnym transportem! Dbamy o to, by nasze produkty były świeże, a przede wszystkich zdrowe, dlatego nad każdą pozycją z naszej oferty czuwa dietetyk. 

Jak zamawiać?

Zamówienia można składać za pośrednictwem:
Sklepu internetowego: www.galantasiata.pl
Telefonicznie: 666966003
Poprzez Facebook: https://www.facebook.com/galantasiata

Kiedy można się spodziewać dostawy?

Terminy dostaw dostępne są w momencie finalizacji koszyka w blokach dwugodzinnych w godzinach:
Pn-Pt : 7:00 - 21:00
Sb: 7:00 - 14:00
Koszt dostawy to aktualnie 7,99 zł przy zamówieniach do 99,99 zł. Przy zamówieniach powyżej 99,99 zł dostawa jest darmowa.

Obecnie dowozimy na terenie Łodzi, Zgierza, Aleksandrowa Łódzkiego, Konstantynowa Łódzkiego. Jeśli mieszkasz nieco dalej lub blisko wymienionych miejscowości napisz do nas, a postaramy się zrobić wyjątek i dowieźć siatę również do Ciebie!

Jak to się zaczęło?

Galanta Siata to przede wszystkim Rodzina, mężowie, żony, córki, synowie, dla których relację są kluczem do wzajemnego szczęścia i radości. Doskonale rozumiemy wyzwania i trudności z jakimi przychodzi nam się codziennie stykać w czasie nawet najprostszych zakupów. Niekiedy brakuje czasu podjechać w miejsce gdzie mamy ulubione warzywa czy owoce, innym razem zastanawiamy się czy ten produkt będzie odpowiedni dla dzieci lub po czym poznać zdrowe rzeczy? Często po wielominutowej podróży po markecie czujemy, że należy nam się filiżanka dobrej herbaty, wygodna kanapa i dobra książka lub serial. Dodatkowo dotknął nas wszystkich problem pandemii, kiedy w zasadzie każda forma zakupów była utrudniona, a ponadto musieliśmy ograniczyć nasze eskapady po sklepowych alejkach do minimum. To był moment kiedy dwóch Braci wraz ze swoimi rodzinami podjęło decyzje o rozpoczęciu projektu Galanta Siata :).

Jakie mamy wartości?

Jakość - podstawowa i najważniejsza zasada. Produkty muszą być dobrej jakości, ponieważ każdy nawet najprostszy posiłek powinien nam dodać energii, a dlaczego nie ma być jednocześnie przyjemny dla oka i podniebienia!

Dobry skład - nie tylko dietetyk ale i Mama i Żona w jednej osobie dba o to, żebyśmy nabierali świadomości z czym tak naprawdę mamy do czynienia. Odrzucamy produkty, których skład budzi jakąkolwiek wątpliwość z perspektywy zdrowia.

Dostępność - nasz sklep dzięki zapleczu magazynowo - chłodniczemu umożliwia nam zachowanie maksymalnej dostępności produktów, dzięki czemu minimalizujemy czas oczekiwania na to na co akurat masz ochotę. 

Szybka i bezpieczna dostawa - często dostarczenie paczek do domu jest tą zdecydowanie mniej przyjemną częścią zakupów. Tu chcemy Ci pomóc. Nasi kurierzy dzięki specjalnej organizacji dostaw dbają o to, żeby produkty dotarły do Ciebie  w jak najlepszym stanie, dając Ci tym samy gwarancje trwałości i świeżości nawet najdelikatniejszych rzeczy.

Czas - jest to waluta, która w ostatnim czasie coraz mocniej zyskuje na wartości. Zakupy spożywcze są nieodłączną częścią naszego codziennego życia i często nie mamy go wystarczająco dużo, żeby wybrać najładniejsze warzywa czy owoce, odnaleźć produkty z dobrym składem, czy też prowadzić poszukiwania jakiś szczególnych pozycji.

Dbałość o środowisko naturalne - problem śmieci na świecie jest coraz poważniejszym zagrożeniem, z którym musimy się coraz bardziej liczyć. Dlatego będziemy starać się wybierać opakowania, które minimalizują ilość produkowanych śmieci. Nie wszystko jest oczywiście możliwe, ale jak tylko znajdziemy sposób ograniczania produkcji śmieci, to będziemy go u siebie wdrażać!

Podsumowując, chcemy dać Ci możliwość zrobienia zakupów takich jak na lokalnym ryneczku, jednocześnie ze zdrowym, sprawdzonym składem bez poświęcania dodatkowego czasu na wyprawy do sklepu.

Gdzie mieści się nasza siedziba?

KAD Gwozdowscy Sp. z o.o.

NIP: 7262681016

REGON: 386118691

ul Inflancka 40,

91-857 Łódź


Jako sklep internetowy niestety (lub stety) nie prowadzimy sprzedaży stacjonarnej.